Перейти на головну сторінку сайту
    на головну/home

Контакти
Електронна адреса авторки сайту Олени Крушинської:

   derevkhramy@gmail.comНаша спільнота у Facebook Слідкувати за новинами в галузі дерев'яної архітектури та за оновленнями сайту і публікувати власні матеріали ви можете на сторінці сайту "Дерев'яні храми України" на фейсбуку.
Як можна взяти участь у розбудові сайту?


- надіслати архівні фотографії, старі листівки із зображенням дерев'яних храмів

Можливо, вони траплялися вам в інтернеті (тоді вкажіть посилання на джерело), або ж ви маєте їх у своїй власній збірці, віртуальній або "паперовій". Кожне архівне зображення є дуже цінним!


- надіслати свої фотографії дерев'яних храмів

Ми будемо вдячні за всі надіслані нам в електронному вигляді фотографії (цифрові або зіскановані). Для того, щоб ваші світлини були максимально цінними інформаційно, не пошкодуйте кількох хвилин для заповнення бодай деяких позицій цієї "Анкети для збору даних про дерев'яний храм":

   pamyatka_volontera.doc

Мінімальною необхідною інформацією, яку необхідно вказати, є:
- назва населеного пункту, район, область
- автор фото
- місяць і рік зйомки.

Як ви вже бачили на сторінках сайту, для КОЖНОГО фото вказується авторство. Жодна з надісланих нам фотографій не буде використана деінде, крім сайту "Дерев'яні храми України", без узгодження з її автором.


Якщо ви хочете надіслати більше 1-2 фото, пропонуємо скористайтеся не електронною поштою, а значно зручнішим способом закачки файлів через т.зв. "електронну флешку".
Для того, щоб завантажити на неї фотографії церкви, наприклад, з села Пугачівка, необхідно попередньо упакувати їх (найкраще разом із заповненою анкетою) в один архів під назвою puhachivka.zip. Потім зайти на сторінку http://www.ukr.net/ і увійти в поштову скриньку, створену спеціально для нашої спільноти:
логін derev_files
пароль derevorgua
На лівій панелі вибрати "E-disk", потім "Завантажити файл на E-disk". Навіть "важкі" файли по кількадесят мегабайт завантажують дуже швидко.
Після закачки напишіть мені на мейл назву закачаного архіву і, звісно, будь-яку супутню інформацію, яку вважаєте за потрібне. Ми при першій можливості скачаємо ваші матеріали і одразу видалимо їх з "E-disk".


- зібрати інформацію про пам'ятки, які вам трапляються у мандрах

В селі або містечку нескладно знайти людину (старосту, священика або старших мешканців), яка розповість багато цікавого про церкву. Для спрощення процесу опитування ми розробили згадувану вище "Анкету...", яка містить орієнтовний список запитань. Просто роздрукуйте кілька екземплярів і візьміть з собою в подорож.

   версія для друку, pdf (А4, двостороння)


- надати інші матеріали

Напрямки співпраці необмежені: можна надіслати для публікації на сайті свої малюнки, статті, репортажі з нашої тематики, позичити нам літературу для сканування, порадити корисні посилання. Зрештою, пишіть - і про все домовимося.


© 2007-2018, Olena Krushynska (derevkhramy@ukr.net)