Документальний фільм "Дерев'яні храми України. Закарпаття" (DVD)
Студія "Слово", м. Мукачеве, 2010 р.


Перейти на головну сторінку сайту
    на головну/home
Дерев'яні храми України. Закарпаття. Фільм на DVD Дерев'яні храми України. Закарпаття. Фільм на DVD

Фільм озвучено п'ятьма мовами, які можна вибирати у DVD меню:
укр., рос., чеськ., угорськ., англ.


Тривалість фільму 1 год 10 хв.

Відеофільм розповідає про архітектуру, історію та сучасне життя дерев’яних храмів Закарпаття. Відеоподорож починається від бойківського храму в селі Ужок, продовжується Воловецько-Міжгірською долиною, закарпатською частиною Мармароша з його дерев'яною "готикою", і закінчується гуцульською Струківською церквою в Ясіні. Крім пам'яток, у кадр потрапили й закарпатці: священики, церківники, прості парафіяни. Знімальна група навіть піднялася високо в гори, до церкви, що її доглядають останні дві мешканки "неіснуючого" села Кужбиї.

Допомогу у підготовці фільму надали: дослідник закарпатської дерев'яної архітектури Михайло Сирохман, авторка проекту "Дерев'яні храми України" Олена Крушинська, дослідник дерев'яної архітектури Європи Карел Куча і керівник проекту "Туристичні марки - Україна" Владімір Гулін-Мігалец (Чехія). "Студія Слово" також висловлює щиру подяку священикам православних та греко-католицьких парафій Закарпаття.

ДЕ ПРИДБАТИ:
У сувенірних крамницях, турінфоцентрах і музеях Закарпаття, у книгарнях та інтернет-магазинах України за ціною ~50-60 грн.

Видавці диску, наші друзі і партнери, для відвідувачів сайту "Дерев'яні храми України" запропонували спеціальну акцію: 10% знижку на диск і безкоштовну доставку в межах України. Замовляючи диск у видавців (мейл sslovo@ukr.net), у тексті листа вкажіть наступну фразу-"пароль": "Я відвідувач сайту www.derev.org.ua, і хочу придбати диск "Дерев'яні храми України. Закарпаття" за ціною 45 грн."

Гарного перегляду! А автори фільму наразі ведуть зйомки наступної серії, що буде присвячена дерев'яним церквам Івано-Франківщини.

© 2010-2011, Olena Krushynska (derevkhramy@ukr.net)
Всі права застережені відповідно до чинного законодавства України.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише за узгодженням з автором.[an error occurred while processing this directive]