Перейти на головну сторінку сайту
    на головну/home

Знижки для відвідувачів сайту


Книжки, диски / Екскурсії


Бажаючи підтримати шанувальників дерев'яної архітектури, деякі турфірми, керівниками яких є мої друзі й колеги, погодилися надавати відвідувачам нашого сайту знижки на свої екскурсії. Щоб отримати знижку, треба буде вказати під час замовлення екскурсії електронною поштою або по телефону фразу-"пароль": "Як відвідувач сайту "Дерев'яні храми України", хочу поїхати на екскурсію... (назва) за ціною ... (назвати ціну зі знижкою, вказану на цій сторінці)".
Увага! Автор цього сайту не отримує жодних комісій або оплати за рекламу, і взагалі не має тут жодного комерційного інтересу. Єдина мета даної акції - зробити приємність відвідувачам сайту.

Відвідай ТУРИСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР "ВІДВІДАЙ" (ЛЬВІВ)
першим зголосився приєднатися до нашої акції. Компанія заснована 2007 року молодими та енергійними ентузіастами пізнавального туризму в Україні. Ними розроблено цикл з 15-ти одноденних автобусних і велоекскурсій "Невідома Львівщина", цикл з 50-ти 2-3-денних автобусних екскурсій "Славна Україна" і цикл з 11-ти пішохідних екскурсій "Львівські шпацери". Особливістю цих екскурсій є те, що вони не обмежуються популярними, "заїждженими" і "комерційно перевіреними" туристичними об'єктами, а навпаки, роблять акцент на маловідомих пам'ятках. Серед них - багато дерев'яних храмів, куди інші туроператори ніколи не возять. За це "відвідайцям" велика подяка - а я, зі свого боку, завжди допомагаю і допомагатиму порадами і контактами задля того, аби це коло постійно розширювалося.
Найближчим часом керівник "Відвідай" Ігор Губіліт обіцяв підготувати список екскурсій, для яких діятиме "наша" знижка.

Сторнац ТУРІНФОЦЕНТР "СТОРНАЦ" (МУКАЧЕВЕ)
пропонує для відвідувачів сайту "Дерев'яні храми України" знижку 7% на свої екскурсії і тури по Закарпаттю. Самі або з кількома друзями ви можете приєднатися до одноденних екскурсій і регулярних 2-4-денних екскурсійних турів по Закарпаттю, розклад яких відображається на сторінці Календар турів.
Найбільше дерев'яних церков відвідується під час екскурсії "Унікальне Закарпаття – Комітат Унг", турів "Унікальне Закарпаття" 4 дні/3 ночі, "Унікальне Закарпаття – Комітат УНГ" 2 дні/1 ніч, "Православне Закарпаття – Мукачівська єпархія" 3 дні/2 ночі.

Умови використання знижки:
1. Знижка надається на одну особу. Якщо, наприклад, звернеться родина з 3-х осіб, вона розглядатиметься як три окремі клієнти, кожен з яких має право на знижку 7% на один туристичний продукт. Знижки не підсумовуються. 2. Знижка не діє у період високого сезону (зазвичай це новорічно-різдвяні і травневі свята; уточнюйте у менеджерів). 3. Знижка не надається на туристичні продукти, для яких на даний момент встановлена акційна ціна. 4. Використання фрази-пароля означає, що турист ознайомився і погодився з цими правилами.


© 2011-2012, Olena Krushynska (derevkhramy@ukr.net)
Всі права застережені відповідно до чинного законодавства України.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише за узгодженням з автором.
[an error occurred while processing this directive]