Перейти на головну сторінку сайту
    на головну/home

Знижки для відвідувачів сайтуБагато моїх друзів і колег є авторами і видавцями книжок, дисків та іншої творчої продукції, пов'язаної з темою пам'яток архітектури, зокрема, і дерев'яних храмів. Ті, хто ще має наклад до продажу, З дружнього ставлення до "Дерев'яних храмів України" погодились встановити для відвідувачів сайту, тобто для вас, пільгову ціну на свій продукт. Щоб отримати знижку, вкажіть у своєму замовленні електронною поштою або назвіть по телефону наступну фразу-"пароль": "Як відвідувач сайту "Дерев'яні храми України", хочу придбати ... (назва продукту) за ціною ... (назвіть ціну зі знижкою, вказану на цій сторінці)".
Увага! Авторка цього сайту не отримує жодних комісій за ці покупки і взагалі не має тут жодного комерційного інтересу. Єдина мета всієї акції - зробити маленьку приємність відвідувачам сайту.


Дерев'яні храми України. Закарпаття. DVD Документальний фільм "Дерев'яні храми України. Закарпаття" (DVD). Студія "Слово", м. Мукачеве, 2010 р.
Фільм озвучено п'ятьма мовами, які можна вибирати у DVD меню: укр., рос., чеськ., угорськ., англ.
Тривалість фільму 1 год 10 хв.

Відеофільм розповідає про архітектуру, історію та сучасне життя дерев’яних храмів Закарпаття. Відеоподорож починається від бойківського храму в селі Ужок, продовжується Воловецько-Міжгірською долиною, закарпатською частиною Мармароша з його дерев'яною "готикою", і закінчується гуцульською Струківською церквою в Ясіні.
детальніше про фільм

Диск можна замовити у видавців (sslovo@ukr.net) зі знижкою - за ціною 45 грн. (середня ціна на точках продажу - 50-60 грн.). Не забудьте вказати фразу-пароль.

Сирохман М. В., буклети про церкви Хустщини Сирохман М. В. Комплект буклетів з серії "Дерев'яні церкви Закарпаття": "Сокирниця", "Данилово", "Крайниково", "Олександрівка". Ужгород, поліграфцентр "Ліра", 2005

Михайло Сирохман - відомий дослідник дерев'яної архітектури Закарпаття, детальніше про нього - на сторінці "Наші партнери".
Кожен буклет формату А5 на 8 сторінок містить паралельні тексти українською та англійською мовами та багато ілюстрацій зовнішнього вигляду церкви, архітектурних деталей та елементів інтер'єру.

Залишки накладу (скоро це видання стане бібліографічним раритетом) зберігаються у автора. Ціна комплекту з 4-х буклетів - 50 грн. (ціну в магазинах не знаємо, бо їх там вже немає) Буклети можна замовити у автора через мій сайт (пишіть на адресу derevkhramy@gmail.com) і отримати їх поштою (пересилку оплачує покупець) чи з рук у руки: в Києві, Львові або в Ужгороді (в останньому варіанті - з рук автора і з його автографом).Черкащина - від краю до краю. Путівник Черкащина - від краю до краю. Туристичний путівник / Авт.-упоряд. Ігор Одокієнко, Назар Лавріненко. — Черкаси: Вертикаль, видавець ПП Кандич С.Г., 2011. — 232 с. Формат А5, повний колір.

Путівник створено на основі подорожей і досліджень його авторів-черкащан. На сторінках книжки описано пам`ятки культури, архітектури, історії й природи у понад 150-ти містечках, селах і хуторах. Серед них чимало маловідомих об'єктів, інформація про які публікується вперше. Особливу увагу приділено дерев'яним храмам (у співпраці з "Дерев'яними храмами України") і млинам - водяним і вітряним, адже один з авторів книжки, історик Назар Лавріненко, є автором проекту Млини України. А автор ідеї путівника і його співавтор Ігор Одокієнко давно захоплюється геокешінгом, тому недивно, що у книзі багато мап, картосхем, і для всіх об'єктів наведено GPS-координати. Наведено також практичні поради: де краще поїсти, переночувати, відпочити на пікніку, порибалити тощо.
Переглянути зміст і окремі сторінки книги

Книгу можна замовити у авторів (nazar@k2k.org.ua), зі знижкою - за ціною 80 грн. (видавнича ціна - 90 грн., середня ціна у книгарнях - 120 грн.). Не забудьте вказати фразу-пароль.© 2011-2015, Olena Krushynska (derevkhramy@ukr.net)
Всі права застережені відповідно до чинного законодавства України.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише за узгодженням з автором.
[an error occurred while processing this directive]