Грудень 2017. Повністю оновлено розділ Київської області: відредаговано датування всіх храмів згідно з найновішими даними, додано нові фотографії та нові сторінки, лінк "Показати на мапі" тепер показує розташування самої церкви на супутниковій мапі.

01.05.16 Оновлено сторінку Мої видання, на якій зібрано всю інформацію про книжки, до яких причетна авторка сайту Олена Крушинська - як автор або упорядник.

06.12.14 В розділі Інші області актуалізовано дані по Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Сумській та Херсонській областях - оновлено існуючі сторінки церков і додано низку нових.

29.11.14 29 листопада відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу "Вікі любить пам’ятки", в тому числі і спецномінації "Дерев'яна архітектура". Сайт ДХУ був інформаційним партнером конкурсу, а авторка сайту очолила журі спецномінації. Детальніше - на нашій сторінці на фейсбуку та у прес-релізі на сайті "Вікі любить пам'ятки".

11.11.14 Доповнено новою інформацією сторінку про храм у Кліщівні на Івано-Франківщині. Внаслідок розпочатої і незавершеної горе-реставрації пам'ятка практично знищена, її остов роками стоїть просто неба.

10.11.14 Додано нові фото німецької каплиці у Підполоззі та церкви у Біласовиці на Закарпатті.

10.11.14 Завдяки дописувачу нашого сайту додано архівні фото та ексклбзивну інформацію про Покровську церкву в Михайлівці на Вінничині.

06.10.14 На сайті tvoemisto.tv вийшла стаття "Топ-5 дерев'яних храмів Львівщини під гонтом", де використано матеріали мого путівника "Сорок чотири дерев'яні храми Львівщини" і низку новіших фотографій.

22.09.14 Доповнено сторінку Інтерв'ю від авторки сайту "Дерев'яні храми України", зокрема, додано інтерв'ю "Час спинити втрати" для часопису "Українська культура" (№2-3`2014).

22.09.14 Сайт "Дерев'яні храми України" став інформаційним партнером конкурсу "Вікі любить пам'ятки" у 2014 році. Детальніше - на нашій головній сторінці.

20.09.14 Створено сторінку, присвячену українським дерев'яним церквам - пам'яткам ЮНЕСКО.

21.06.13 Сенсаційна новина - сьогодні сесія ЮНЕСКО одностайно проголосувала за внесення до Списку світової спадщини об'єкту "Дерев’яні церкви Карпатського регіону в Польщі та Україні", що включає по 8 пам'яток у кожній країні.

14.04.12 Додано сторінки про церкву Собору Богородиці і церкву св. Трійці у селі Матків, храми у селах Мохнате і Сможе.

10.04.12 Додано нові фото церкви у Помірцях на Бучаччині і створено нову сторінку про церкву в селі Лудин на Волині.

08.03.12 На головну сторінку додано посилання на статтю про костел у Язлівчику і плани щодо його реставрації / перенесення з коментарем від "Дерев'яних храмів України".

08.03.12 Запрошую на сторінку Знижки на екскурсії, де вже розміщено умови отримання знижки на тури та екскурсії по Закарпаттю від дружньої турфірми "Сторнац".

03.01.12 Додано нову сторінку про церкву у селі Кліцько, на користь якої у ці дні проводиться благодійна акція .

03.01.12 Протягом грудня замість вже застарілої сторінки "Про проект" створено окремі сторінки: Про проект, Про сайт і Про автора з актуальною на сьогодні інформацією і результатами роботи за попередні роки. Створено нову сторінку Громадські акції, де відображатимуться всі події, які стосуються реставрації дерев'яних церков силами ініціативних груп. Створено нову сторінку Знижки на книжки, завдяки якій відвідувачі сайту ДХУ можуть отримати знижки на видання, пов'язані з тематикою дерев'яних храмів.

01.01.12 Вітаю усіх відвідувачів сайту з Новим роком! Листівка від ДХУ - на головній сторінці.

16.11.11 Цікава стаття вийшла у газеті "Народне слово" - "Киданці мають унікальну церкву, яка за майже шість століть двічі змінювала місце розташування".

25.04.11 Додано сторінку про костел XVIII ст. у селі Стоянці.

25.04.11 Інформація і обговорення: сьогодні згоріла церква у селі Переволочна на Львівщині.

22.04.11 Додано статтю про церкву з села Дорогинка, що знаходиться у скансені в Пирогово

20.04.11 Додано нові фотографії на сторінку про костел в Ільнику

09.04.11 Додано нові сторінки про церкви Франківщини: костел у Вікнянах, кірху у Новій Липівці, церкви в Одаєві, Івано-Франківську, Татарові.

08.04.11 Додано нові фото церкви і дзвіниці у Підгайцях, дані літератури на сторінки Кліщівна і Загір'я.

06.04.11 Додано нові фото на сторінку про одну з найгарніших церков Тернопілля - у селі Сапогів

27.03.11 Додано сторінку про церкву у селі Коротине на Черкащині

26.03.11 Додано статтю про церкву у Гришківцях

20.02.11 У розділі Житомирська область уточнено назви і датування низки храмів, додано сторінки про гарну церкву 18 ст. в Озадівці, церкву в Вертокиївці, та дерев'яний костел 1920-х років у Лебедівці.

20.02.11 До розділу Івано-Франківська область додано 17 нових сторінок, а вже існуючі сторінки доповнено новими світлинами і малюнками. Серед оновлень - сторінка про церкву у Підлісках - єдиний дерев'яний храм України, де зберігся старовинний орган. Детально описана його історія.

18.02.11 По-варварському знищено старовинну дерев'яну церкву у Сосниці на Чернігівщині, рідному селі Олександра Довженка. На сторінці є детальний опис пам'ятки та результати з'ясування причин її знищення

01.01.11 Вийшов DVD з фільмом "Дерев'яні храми України. Закарпаття" - див. анонс на головній, зокрема, спеціальну пропозицію видавців диску для відвідувачів нашого сайту

01.01.11 Вітаємо з Новим роком усіх відвідувачів сайту ДХУ! Привітання - на головній сторінці

31.12.10 Створено окремий розділ, де зібрано інтерв'ю для коментарі для преси авторки сайту, деякі з инх раніше не публікувалися на цьому сайті

31.12.10 Оновлено головну сторінку сайту, викладено цікавий факт про промо-ролік до Євро-2012

30.12.10 Додано сучасну фотографію Воскресенської церкви XVIII ст. у Старому Кривині на Хмельниччині

16.11.10 Додано розвідку про історію села і церкви на сторінку Сильченкове

16.11.10 Актуалізовано контактні дані і розклад церкви-музею в Рогатині

31.10.10 Тиждень тому було завершено перший етап робіт, що врятували старовинний храм у селі Стеблівка, який постраждав від пожежі 1994 року, від подальшого руйнування. Акція була зроблена силами ініціативної групи і громади села. Детальна ілюстрована розповідь про хід робіт - на окремій сторінці.

07.05.10 Додано сторінки про дерев'яні костели на Львівщині, в селах Руда-Брідська, Розваж і Станіславчик, а також про церкву у Клекотові, що перебуває у критичному стані.

07.05.10 Додано сторінку про новозбудовану дерев'яну церкву у складі церковно-етнографічного комплексу "Українське село" в с. Бузова на Київщині.

07.05.10 Додано нову сторінку Іванівка в розділ "Інші області".

06.05.10 Додано нову сторінку в розділ "Полтавська область": Троїцька церква в Опішні, додано нові фото на сторінки Миколаївська церква в Опішні та Малі Будища. Додано нові фото на сторінки Киріївка та Прилуки, а також нову сторінку Олександрівка (Чернігівська обл.).

25.04.10 Інформація про проект ДХУ в ЗМІ. Протягом останніх місяців авторка сайту двічі була у прямому ефірі на радіо (березень, канал "Культура", програма "Знакова постать" та 6 квітня, програма "Зустріч на Майдані"). У квітневому номері журналу "Домашний Очаг" вийшов матеріал "Моя дорога к храмам" про авторку цих рядків та роботу над проектом ДХУ (скачати PDF). А в ці дні триває веб-конференція з авторкою на сайті РІСУ, де ви також можете поставити свої питання.

24.04.10 Додано нові сторінки в розділ "Житомирська область": Скаківка, Сокільча, Заньки, Мусіївка, Трубіївка.

28.03.10 За останні два місяці зроблено великий обсяг технічної праці по сайту, відредаговано у кращій якості ранні сторінки і т.д. Оновлено розділ Млини, що найближчим часом буде доповнено сторінками млинів, а також тематичними публікаціями автора сайту. Оновлено сторінку "Дерев'яні храми на туристичних марках". Додано нові сторінки в розділ "Волинська область": Городище, Любомль, Шклинь.

06.01.10 Сайт "Дерев'яні храми України" посів ІІ місце серед кращих українських інтернет-ресурсів, присвячених історичним пам’яткам (за результатами конкурсу «Відлуння віків - 2009»). З цієї нагоди опубліковано інтерв'ю авторки сайту.

27.11.09 Довгоочікувана подія - викладено всі сторінки розділу "Закарпатська область" - тепер їх 64. Їх наповненість різна, але всі вони будуть поступово доповнюватися і вдосконалюватися.

17.11.09 Поповнено розділ "Тернопільська область", тепер тут не 47, а 58 сторінок. Нові сторінки: Тернопіль, Гермаківка, Помірці, Сокілець, Сухостав, Кулаківці, Калинівка, Плотича, Кременець, Щаснівка, Заболотівка. На вже існуючі сторінки додано багато сучасних фото, а на деякі також архівні фото і малюнки, зокрема: Скорики, найгарніша церква Тернопільщини, Плотича, Волиця - як дерев'яний храм став бетонним.

12.11.09 Додано сучасні світлини церкви у Крогульці на Тернопіллі, де служив батько Богдана Лепкого; зіпсованої ремонтом муровано-дерев'яної церкви в Кошилівцях, а також церкви в Бережанах.

12.11.09 Уточнено сезонний розклад роботи Ужгородського скансену

08.11.09 Додано світлини чудової, свіжовідреставрованої церкви в Зінькові на Хмельниччині, а також додано нові сторінки - церкви у Ріпні та Соломні.

28.10.09 Додано старі світлини і скани документів на сторінки про церкви у Лукашах та Поділлі Київської області.

28.10.09 Додано відомості і фотографії з місця пожежі церкви у Городищі на Полтавщині, що згоріла у серпні 2008 р., через два місяці після того, як її сфотографував один з дописувачів сайту.

24.10.09 Оновлено розділ Черкаська область, зокрема, додано 6 нових сторінок про храми в селах Білозір'я, Васильків, Конельські Хутори, Тимошівка, Мала Севастянівка, Чорнявка, а на сторінки Кошмак і Мельниківка додано багато нових фото. Таким чином, розділ Черкащини наразі є умовно повним, тобто містить сторінки усіх відомих нам церков області.

18.10.09 Оновлено розділ Інші області, зокрема, додано 2 нові сторінки - про новозбудовані Всіхсвятський скит Святогірської Лаври в стилі дерев'яного зодчества Півночі Росії та , комплекс "Запорізька Січ" на Хортиці.

09.10.09 Оновлено розділ "Чернігівська область". Додано 6 нових сторінок: Батурин, Кобижча, Головеньки, Городище, Прилуки, Смош; більше половини раніше створених сторінок поповнено новими фото й лінками, зокрема, і сторінку чудової церкви у Седневі.

17.09.09 Після тривалої перерви на літні мандри (зокрема, і багатьма дерев'яними храмами) добралася до впорядкування архіву фотографій за 2009 рік і роботи з сайтом. Повністю оновлено сторінку про Миколаївську церкву в Новгороді-Сіверському, яку нещодавно з шляхетного "дерева" перетворили на жовту "крашанку" :-(

09.06.09 Додано сучасні фото церков на сторінки церков у селах Марківка та Сугаки на Вінничині.

07.06.09 Результатом місяця праці - "оптове" оновлення розділу Київська область. Тепер тут 78 сторінок, з яких більше 3/4 - нові.

06.06.09 Створено сторінку про термокилимки - оптимальний спосіб опалення для дерев'яних храмів

06.06.09 Повністю оновлено сторінку про Вознесенську церкву у Чорткові з нагоди того, що вона тепер має свою туристичну марку

27.04.09 Нові сторінки закарпатських церков: фантастичні руїни храму в Стеблівці, мініатюрна мала церква в Уклині, новозбудована в традиціях народної архітектури церква у Міжгір'ї.

26.04.09 В розділ Чернігівська область додано нову сторінку про церкву у Роїщі та додано сучасні фото церков у Киселівці, Количівці, Улянівці.

26.04.09 Додано фото церков у Вельбівці та Малих Будищах на Полтавщині.

11.04.09 В розділ Чернігівська область додано 2 нові сторінки про церкви у Сильченковому та Киріївці, додано фото 2009 р. для церков у Ларинівці, Блистовій, Сосниці, Степанівці, Дяговій тощо.

01.04.09 В розділ Закарпатська область додано Воловецький р-н - 10 нових сторінок, зокрема, славнозвісна церква в Гукливому

28.03.09 26 березня у Львові відбувся круглий стіл - свої враження від нього описала на сторінках нашої ЖЖ-спільноти.
А тут продовжується бурхлива дискусія, розпочата напередодні на круглому столі.

17.03.09 На сторінку церкви в Печері додано акварелі видатного художника Георгія Малакова

15.03.09 Минулого тижня в інформаційно-політичній щоденній газеті "Україна Молода" вийшло інтерв'ю з авторкою цього сайту Дерев'яна церква - як жива істота

15.03.09 Впродовж попередніх тижнів в розділ Закарпатська область було додано 7 нових сторінок, серед яких сторінки про видатні пам'ятки: Шелестівську церкву в Ужгороді, химерний архітектурний ансамбль в Четфалві, церкву-музей з унікальним стінописом у Новоселиці, найбільш високогірну капличку на полонині Рогнеска та інш.

14.02.09 В розділ Івано-Франківська область додано 6 нових сторінок, присвячених наймальовничішим дерев'яним храмам цієї області.

03.02.09 Додано нові сторінки в розділ "Житомирська область": церкви в селах Стара Котельня, Фасова, Ришавка, Юрівка, Білилівка

01.01.09 Повністю оновлено розділ Хмельницька область, зокрема, додано нові сторінки Личівка, Шмирки, Юхимівці, оновлено сторінку про церкву на Карвасарах у Кам'янці-Подільському

25.01.09 Нова сторінка про Благовіщенську церкву в Коломиї - один з найдосконаліших гуцульських дерев'яних храмів

25.01.09 Повністю оновлено сторінку про Успенську церкву в Чорткові

24.01.09 Повністю оновлено розділ Вінницька область - додано сучасні фото і нові сторінки

24.01.09 Додано сучасні фото на сторінки трьох церков XVIII ст. в селах Краївщина, Кам'яний Брід і Межирічка на Житомирщині

23.01.09 Оновлено розділ Інші області - додано 6 нових церков, зокрема, перші представниці Кіровоградської і Луганської областей.

22.01.09 Створено новий розділ Полтавська область - 16 дерев'яних церков.

10.01.09 Перше оновлення в Новому році - потужне доповнення розділу Чернівецька область. Тепер в розділі 53 об'єкти, з них для 40 представлені сучасними фото.

11.12.08 Нова сторінка в розділі "Музеї і скансени" - Скансен і музей млинарства у Стецівці, Черкащина

11.12.08 З'явилася англійська версія розділу "Чернівецька область", оновлено картосхеми розташування об'єктів.

10.12.08 Додано нову церкву в селі Заріччя на Житомирщині, а також оновлено картосхеми області укр. і англ. мовами

09.12.08 Додано дві нові церкви в селах В'язівок і Набоків на Черкащині. Узгоджено англ. версію з українською, бо перша відставала, а також оновлено картосхеми області укр. і англ. мовами

24.11.08 Додано сучасні фото двох волинських церков в селах Згорани і Піща (на одному з Шацьких озер), і в буковинському селі Буківка

21.11.08 Впорядковано і доповнено 6-ю новими церквами розділ Житомирська область - тепер він містить 15 сторінок

20.11.08 Повністю оновлено розділ Черкаська область - тепер тут не 12, а 31 сторінка, на кожній представлені сучасні фотографії. Переважна більшість церков в інтернеті з'явилися вперше.

04.11.08 Додано сучасні фото і коментарі про руїну церкви св. Георгія в Таращі та гарну церкву кін. ХІХ ст. в Сухій Калигірці на Черкащині

30.10.08 На сайт викладено цілий розділ Чернівецька область - 37 сторінок про індивідуальні пам'ятки

18.10.08 Нова сторінка про земську лікарню в Мошнах, побудовану за проектом славнозвісного архітектора Владислава Городецького

16.10.08 Повністю оновлено і доповнено новими матеріалами розділ Костели. Тепер на сайті 13 сторінок про дерев'яні костели, костелики і римо-католицькі каплиці XVIII-XX ст.

01.10.08 Нова сторінка про химерну дерев'яну казальницю в селі Вовківці на Тернопільщині

28.09.08 Оновлено рубрику "З останніх вражень" на головній сторінці - розповідь про словацький готичний костел

04.09.08 Ми створили свою спільноту в LiveJournal - див. повідомлення "Увага, нове спілкування!" на головній сторінці. Там само - про новий приємний спосіб надсилати нам нові матеріали для сайту.

04.09.08 Нова сторінка - древній храм в селі Колодне. Так-так, той самий, чиє фото розпочинає головну сторінку нашого сайту

05.08.08 Нарешті перші 11 закарпатських церков вже на сайті!

05.08.08 Додано архівні фотографії славнозвісної церкви в Новомосковську і церкви в Крогульці на Тернопільщині - на світлині вона ще під гонтом.

28.06.08 Оновлено рубрику "З останніх вражень" на головній сторінці.

19.06.08 Додано кілька фото і текст на сторінку про церкву Іоанна Богослова у Скориках

19.06.08 Додано сучасні фото видатних храмів у Синявці та Городищі (одна з улюблених пам'яток Г.Логвіна), і ще однієї молодшої церкви в Чорнотичах (Чернігівщина)

19.06.08 Трохи змінила вигляд верхнього меню: об'єднала публікації і про пам'ятки, і про їх дослідників в одному розділі Статті і додала давно запланований новий розділ Музеї і скансени - тільки розпочинаю його наповнювати.

18.06.08 Хороші новини для Музею лісу і сплаву на Чорній Річці (Закарпаття) - а ми були там у травні цього року і саме шкодували про його сумний стан.

18.06.08 Повернулася з великої автомандрівки Закарпаттям - і "по свіжих слідах" оперативно зробила сторінку про кузню-музей "Гамору" в селі Лисичево, унікальну пам'ятку - і єдину діючу водяну кузню в Європі!

26.05.08 Так само додаванням сторінки про малоестетичну церкву в Гришківцях укомплектовано Житомирщину

26.05.08 Додано нову сторінку про церкву в Михайлівці (інфо про неї надіслав Богдан Черненко, він же помітив що ця споруда - майже близнюк із церквою в сусідньому Жаботині). Таким чином, Черкащину наразі укомплектовано повністю (звісно, до того моменту, як нам не надійшлють нові матеріали, адже церков в області ще достатньо).

26.05.08 На головній сторінці (внизу) - додано нову рубрику "Поточна інформація щодо розбудови сайту"

26.05.08 Штурмом взято розділ Черкащина :-) - наразі він має статус "завершеного" (поки не з'являться нові матеріали).Зокрема, додано нові сторінки Антипівка, Скориківка (інформацію надіслав Андрій Коваленко), Суха Калигірка, Тараща (з літературних джерел - надсилайте сучасні фото).

23.05.08 Додано нову сторінку про жахливі руїни церкви в селі Боброве на Сумщині - фотографіями і враженнями поділилася шанувальниця нашого сайту Тетяна Турейська

23.05.08 Додано сучасні фото церков у Дашеві та Вороновиці на Вінничині.

21.05.08 Запрошуємо на сайт наших партнерів - новий веб-ресурс "Музейний простір України"

20.05.08 Травневі мандри позаду - я вже тут. На головну сторінку додано міні-репортаж про враження від поїздки, а також FAQ стосовно розбудови сайту і планів на майбутнє.

01.04.08 Додано цікаву інформацію і креслення швабської каплиці в Розлучі - нові матеріали про львівські дерев'яні костели надає нам їх дослідниця, архітектор Ольга Мер'є-Шеремета.

31.03.08 Додано сучасні фото та інформацію на сторінку Кірове (Черкащина).

31.03.08 Thaler Tamas з Угорщини надіслав інформацію про свій CD - фотоальбом дерев'яних храмів Угорщини та української Мармарощини.

23.03.08 Ми розпочали інформаційну співпрацю з чеськими колегами, які випускають оригінальні сувеніри - так звані туристичні марки. Дізнатися, що це таке, можна на новій сторінці "Дерев'яні храми України на туристичних марках"

23.03.08 Врешті-решт я себе привчу до дисципліни і постараюся вчасно оновлювати розділ "Пам'ятка тижня" на головній сторінці, як зробила і сьогодні.

22.03.08 Побачила світ моя друга книжка - путівник Два береги Збруча (у співавторстві з Дмитром Малаковим та Юрієм Козорізом)

21.03.08 Додано інформацію про костел у Ковелі, перенесений туди з с. Вишеньки і відреставрований коштом поляків

13.03.08 Створено новий розділ про нині рідкісні в Україні споруди - Дерев'яні костели. Зокрема, чотири нові сторінки присвячені дерев'яним костеликам і каплицям Львівщини перш. пол. ХХ ст.: Розлуч, Вовче, Язлівчик, Рудно

12.03.08 У Польщі відкрилася фотовиставка дерев’яних церков Карпат

12.03.08 В Музеї Івана Гончара презентували книгу В.Вечерського "Українські дерев’яні храми"

01.03.08 Вітаю всіх! ДОЖИЛИ ДО ВЕСНИ!!!
І якраз під весняний настрій - соковиті квітневі фото церкви в селі Урмань на Тернопільщині

24.02.08 На сторінку про церкву в Пугачівці додано статтю з обгрунтуванням проекту її реставрації

23.02.08 Дуже цікаві фото та відомості про дві відреставровані церкви на Черкащині. Одна лишилася на своєму місці в селі Драбівці, а другу перенесли до скансену в селі Стецівка, де також розбудовується перший в Україні Музей млинарства.

11.02.08 Додано нову сторінку про маленький шедевр в селі Черче біля Рогатина. Суцільне "дерево"!

08.02.08Гостьова вже працює - довелося зробити нову, бо попередня, очевидно, поламалася назавжди. А сервіс гостьових книг навіть не дає контактного мейлу, щоб поскаржитись, хоч у рельсу стукай :-((

06.02.08 Оновлено розділ "Пам'ятка тижня" - сьогодні нею стала церква у Седневі на Чернігівщині

06.02.07 Додано сучасні фотографії і співставлення "як було - як стало" на сторінки Могилів-Подільський (тут ще побачимо, як повелися зі старовинними надбанними хрестами), Шкарівка і Сухоліси.

05.02.07 Додано нові дані літератури на сторінку Тубільці

17.01.08 Хоч із запізненням, але поставила чергову "Пам'ятку тижня" і зробила архів для цієї рубрики

06.01.08 На головну сторінку додано рубрику "Пам'ятка тижня" і цього разу мали сумний привід помістити в неї церкву з Яворова.

04.01.08 Уточнення про пожежу в Яворові: новини "Львівського порталу", новини 1+1. Хто бачив сюжет по ТВ, кажуть - згоріла центральна частина храму, переважно у верхній своїй частині.

03.01.08 Перша новина цього року - і вже сумна. У новинах передали, що згоріла церква в Яворові, здається, церква Різдва

02.01.08 Вітаю всіх шанувальників дерев'яної архітектури з Новим роком! А церквам хочеться побажати - щоб стояли і не здавалися

27.12.07 Виправлено плутанину на сторінці Бакирівка, що виникла через співпадіння імені і прізвища двох знаних архітекторів з майже однаковими роками життя. Отже, церкву в Бакирівці проектував арх. Володимир МИКОЛАЙОВИЧ Покровський (1864-1924), а от знамениту Покровську церкву в Пархомівці - інший Покровський, Володимир ОЛЕКСАНДРОВИЧ (1871-1931), який не має стосунку до Бакирівки. Справедливість відновлено завдяки Сергію Шейку

25.12.07 Додано нові сторінки про дві церкви поч. ХХ ст. на Хмельниччині - у Пудлівцях та Веснянці

25.12.07 Вітаємо католиків із Різдвом Христовим!

24.12.07 Додано нову сторінку про церкву у Владиславці (Миронівський р-н Київської обл.)

24.12.07 Повністю оновлено сторінки Розкопанці та Вільховець (Богуславщина) - додано сучасні фото церков і краєвидів, а також інформацію зі "Сказаний о населенных местностях Киевской губернии..." Лаврентія Похилевича.

23.12.07 На сторінку Бородані додано сучасні фото чудової церковці та краєвидів Росі

20.11.07 Стаття "Ненужное наследие" з конкретними даними щодо сучасної ситуації з реставрацією дерев'яних церков на 2007 р. Споріднена до статті, доданої в цю ленту новин раніше (20.11.07). Дерев’яні церкви Західної України пропонують внести до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО читати новину.

06.12.07 Завдяки відвідувачам сайту додано нові коментарі на сторінки млин у Сокільці, млин у Демидівці, Карасинівка, і нове фото церкви у Печері на Південному Бузі.

05.12.07 Моє інтерв'ю за матеріалами нашої бесіди зі Світланою Жаб'юк, керівником відділу інформації ZAHID.NET, опубліковане на Закарпатті online та JeyNews

04.12.07 Нова сторінка про церкву в с. Карасинівка у Козелецькому р-ні Чернігівської області. Гарні зимові фото

04.12.07 Додано два симпатичних млини

04.12.07 На сторінку про церкву Іоанна Богослова XVII ст. у с. Скорики додано сучасні фотографії. Подивіться - чудова подільська церква під гонтом (!!), до того ж у гарному стані і з вражаючим інтер'єром.

02.12.07 Нова сторінка про чудову церкву у с. Бакирівка (Сумська обл.) - твір видатного архітектора Володимира Покровського. Церква перебуває у стані напівруїни, але є ініціативна група, яка намагається її врятувати

02.12.07 На сторінку про церкву у с. Єрки на Черкащині додано сучасні фотографії.

01.12.07 Ось, нарешті, з'явилася змога попрацювати над сайтом. Додано нову сторінку про Михайлівський храм 1888 р. в селі Чемер на Чернігівщині, про який повідомив Іван Дивний. Споруда наразі перебуває у стані руїни.

20.11.07 Дерев’яні церкви Західної України пропонують внести до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО читати новину.

11.11.07 У жовтні 2007 р. вийшла моя книжка "Сорок чотири дерев'яні храми Львівщини" - детальніше читати тут.

11.11.07 Прохання не розчаровуватись тим, хто давно не бачить на сайті оновлень - незабаром його розбудова продовжиться. З липня по серпень усі сили були віддані роботі над путівником. 19 вересня було підписано до друку мою книжку "Сорок чотири дерев'яні храми Львівщини", яку ми створили разом з видавництвом "Грані-Т". До кінця місяця наклад має надійти з друкарні.
Вже видано демонстраційний диск проекту, а наразі я працюю над підсумковим звітом по гранту. І щойно він буде завершений, з'явиться, нарешті, можливість зайнятися сайтом - адже накопичено величезний масив матеріалів.

17.10.07 Вітаємо нашого "колегу по дереву" Віктора Громика, який створив власний сайт "Дерев'яні церкви Львівщини" і виклав на ньому свої фотографії та малюнки: http://der-cer.lviv.ua/.

27.08.07 Привіт усім, я вже у Києві і готова до листування. Скоро додам на сайт свіжі фотографії дерев'яних церков Київщини - з сіл Бородані та Розкопанці (Богуславський р-н) та Владиславка (Миронівський р-н). Натомість доведеться прибрати з цього розділу сторінки "Росава" і "Чайки" - ці два храми, як виявилося, згоріли у 1990-х. Церкву в Чайках спалили, як нам розповіли, "хлопці по пьянкє", на її місці вже кілька років стоїть мурований храм (треба сказати, що як для новобудови - досить гарний).

15.07.07 Найближчим часом буду поза Києвом і поза інтернет-простором, тож наперед перепрошую за затримку із відповідями на листи і повідомлення на гостьовій.

14.07.07 На головну сторінку додано оце віконце, в якому з'являтимуться повідомлення від автора сайту і, по можливості, новини, споріднені з нашою тематикою.


12.07.07 - відкриття нашого веб-сайту. Привітання і пляшки з шампанським надсилайте в гостьову :-)